. Toyen ( Marie Čermínová ) - Objekt - Studna ve věži-střepy snů
kazeta, rok 1967, signováno PD, rozměr 35,5 x 28,2 x 5 cm, publikováno v soupisu "KNIHY S TOYEN" str. 79, č. 143
Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, signováno DU, číslováno 34/70, rozměr 46 x 37 cm, volný list
linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80
litografie, rok 1945, signováno PD, číslováno 54/300, rozměr 24 x 30 cm, volný list, vydal ELK
Cena: 1250
Aktuální cena: 1250
litografie, rok 1921, signováno PD monogramem, rozměr 17,2 x 13,2 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 180, č. 429
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 98/500, rozměr 32 x 42 cm, rám, vydalo nakladatelství ELK, zelená varianta
serigrafie, rok 1980, signováno LD, rozměr 10,5 x 15 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, číslováno 60/100, rozměr 42,5 x 53,5 cm, volný list
glazovaná keramika, signováno a číslováno, rozměr 17 x 21 x 17 cm