Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá osmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Figura

František Gross  - Figura

litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 196, č. 472

Podzim na vsi

Zdeněk Miler  - Podzim na vsi

tuš, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 20 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Abstraktní kompozice

František Kupka  - Abstraktní kompozice

lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.

Jiří Anderle  - Bez názvu

suchá jehla, signováno DU, číslováno 35/120, rozměr 25,5 x 17,5 cm, rám

Atomové město

Václav Tikal  - Atomové město

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

tužka, papír, rok 1956, signováno PN, rozměr 12 x 17,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Venezia

Jan Zrzavý  - Venezia

tužka, papír, rok 1934, signováno PD monogramem, rozměr 11,5 x 17 cm, rám