František Gross - Figura
litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 196, č. 472
Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
tuš, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 20 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.
litografie, rok 1956, signováno PD, číslováno 178/200, rozměr 31 x 49 cm, rám
litografie , 1948 , signováno PD, rozměr 23 x 30,5 cm, pasparta
suchá jehla, signováno DU, číslováno 35/120, rozměr 25,5 x 17,5 cm, rám
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
tužka, papír, rok 1956, signováno PN, rozměr 12 x 17,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
tužka, papír, rok 1934, signováno PD monogramem, rozměr 11,5 x 17 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list
Cena: 750
Aktuální cena: 750
litografie, rok 1986, signováno PU, rozměr 16 x 14 cm, volný list