Stanislav Holý - Vypravěči vtipů
litografie, signováno DU, číslováno 20/50, rozměr 65 x 50 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 500
litografie, signováno LD, číslováno 106/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
socha, bronz, rok 1962, značeno dole, rozměr 29 x 15,5 x 8 cm, dílo z pozůstalosti autora
7x serigrafie, vydal Aulos, rok 1999, náklad 50.ti výtisků, tento má č. 22, všechny signovány, rozměr 5x 34 x 34,5 cm a 2x 34 x 69 cm, kniha
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.
pastel, akvarel, tužka, papír, signováno PD, rozměr 21,5 x 29,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
2x litografie, rok 1985, signováno v tiráži, číslováno 3/5, rozměr 2x 32 x 48 cm, volné listy, kniha
akryl, tužka, asambláž, plátno, rok 2021, signováno PD, rozměr 30 x 20 cm, rám, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list
litografie, rok 1982, signováno DU, číslováno 64/70, rozměr 16 x 10 cm, kniha