Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá pátá aukce

Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Plot

Tomáš Bím  - Plot

Cena: 500

litografie, signováno LD, číslováno 106/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Ryba

Vincenc Vingler  - Ryba

socha, bronz, rok 1962, značeno dole, rozměr 29 x 15,5 x 8 cm, dílo z pozůstalosti autora

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.

Město

František Gross  - Město

pastel, akvarel, tužka, papír, signováno PD, rozměr 21,5 x 29,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Poetikon 33

Jiří Anderle  - Poetikon 33

akryl, tužka, asambláž, plátno, rok 2021, signováno PD, rozměr 30 x 20 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Robota

Jiří Slíva  - Robota

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list