Vladimír Boudník  - Bez názvu

strukturální monotyp, rok 1963, signováno DU, rozměr 24,5 x 56,5 cm, rám, dílo z významné sbírky, vystaveno Praha 2013

Commedia dell arte I.

František Tichý  - Commedia dell arte I.

tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, rám

Grif

Kamila Ženatá  - Grif

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

olej, plátno, rok 2022, signováno PD, rozměr 40 x 40 cm, dílo z ateliéru autora

Prachovské skály

František Gross  - Prachovské skály

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 21/60, rozměr 40 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 201, č. 485

Deset hvězd

Aleš Lamr  - Deset hvězd

litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 96/100, rozměr 70 x 55 cm, volný list

Zrcátko

Boris Jirků  - Zrcátko

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 23 x 17 cm, volný list