Kamil Lhoták - Co si beru na cestu
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
3x lept, rok 1986, všechny signovány, vydala Lyra Pragensis v nákladu 200 kusů, rozměr 3x 10,5 x 7,8 cm
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
Cena: 2000
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 47, 5 x 64 cm, rámováno, vystaveno Praha 2010
Cena: 2000
lept, akvatinta, signováno PD, rozměr 37 x 36 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list
litografie, rok 1974, signováno PD, číslováno 30/70, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.168 č.401, rozměr 31,4 x 62,4 cm, volný list
suchá jehla, signováno PD, rok 1922, soupis grafického díla J.Siblík, str. 72 č.39, vytištěno ve 30 exemplářích, rozměr 23,7 x 17,3 cm, volný list
tisk z perforovaného plechu, rok 1995, signováno PD, aut. tisk 4/10, rozměr 27,5 x 36 cm, volný list
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 111/172, rozměr 36 x 23 cm, volný list