Jiří Slíva - The Wave (Vlna)
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, signováno DU, číslováno 17/50, rozměr 23,2 x 29,4 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
suchá jehla, rok 1968, signováno DU, číslováno 3/50, rozměr 65 x 49 cm, volný list
lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list
soubor tří leptů, rok 1974, všechny signovány, číslováno 23/200, rozměr 3x 14 x 9,5 cm, vydal Supraphon jako třetí svazek v edici Lyry Pragensis
suchá jehla, rok 1943, pozdější otisk z původní desky z roku 1995, soupis díla František Dvořák str.78 č.86, rozměr 28 x 20 cm, rámováno, vystaveno Praha 2012-13
Cena: 850
Aktuální cena: 850
litografie, kniha, rok 1993, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr grafiky 7,8 x 5,4 cm, vydala Lyra Pragensis
Cena: 15000
Aktuální cena: 15000
serigrafie, signováno PD, autorský tisk, rozměr 55 x 55 cm, vystaveno Praha 2012, rám
Cena: 4500
frotáž, rok 2001, signováno vzadu, rozměr 32 x 22 cm, volný list
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 13,5 x 14,5 cm, soupis gragiky Frederick Baker 2002, str.41, č.145, volný list
lept, signováno PD, číslováno 1/25, rok 1921, soupis grafického díla J.Siblík, str. 176 č.103, vytištěno ve 25 exemplářích, rozměr 26 x 22 cm , volný list