Jaroslav Šerých  - Hlava

lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list

Hrazdaři I.

František Tichý  - Hrazdaři I.

suchá jehla, rok 1943, pozdější otisk z původní desky z roku 1995, soupis díla František Dvořák str.78 č.86, rozměr 28 x 20 cm, rámováno, vystaveno Praha 2012-13

Okkia argent

Victor Vasarely  - OKKIA ARGENT

Cena: 15000
Aktuální cena: 15000

serigrafie, signováno PD, autorský tisk, rozměr 55 x 55 cm, vystaveno Praha 2012, rám