Hrozba

Adolf Born  - Hrozba

serigrafie, rok 1994, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 20 x 13,5 cm, volný list

Josef Istler  - Postava

lept, akvatinta, signováno DU, autorský tisk, rozměr 17,5 x 12,5 cm, rám

Strom

Jan Zrzavý  - Strom

litografie, rok 1941, rozměr 24 x 21 cm, rámováno Brůžek

Čas

Robert Schelling  - Čas

Cena: 100
Aktuální cena: 100

lept, rok 1974, signováno PD, číslováno 1/4, dole věnování, rozměr 34 x 19,5 cm, volný list

Hlava Němce

František Tichý  - Hlava Němce

suchá jehla, rok 1945, signováno LD, soupis díla František Dvořák str.95, č.115, rozměr 17,8 x 9,3 cm, volný list

Madona

Jaroslav Šerých  - Madona

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list