Victor Vasarely - Dyevat
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 12/15, rozměr 46 x 46 cm, vystaveno Praha 2012, rámováno
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko, rozměr 46 x 32 cm, volný list
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
serigrafie, rok 2009, signováno PD, rozměr 33 x 33 cm, volný list
Cena: 29000
Aktuální cena: 29000
olej, plátno, rok 1944, signováno PD, rozměr 31 x 39 cm, rám
lept, rok 1971, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 43,5 x 28,5 cm. volný list
Cena: 4500
tempera, karton, signováno PD, rozměr 18 x 35 cm, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, lept, rok 1980, signováno DU, číslováno 5/70, rozměr 95,5 x 64 cm, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
lept, signováno PD, číslováno 16/30, edice "boczkowski kassel", rozměr 44 x 32 cm, volný list
Cena: 500
3x akvarel, pastel, papír, každý list signován monogramem a opatřen pozůstalostním razítkel s číslem, rozměr 1. Hlava - Postavy, 30 x 23 cm, 2. Telegrafní sloup, 29 x 21 cm, 3. Holičská kompozice, 42 x 30 cm, volné listy