Dyevat

Victor Vasarely  - Dyevat

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 12/15, rozměr 46 x 46 cm, vystaveno Praha 2012, rámováno

Postavy v lese

Eduard Tomek  - Postavy v lese

akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko, rozměr 46 x 32 cm, volný list

Na pláži

Lev Šimák  - Na pláži

Cena: 29000
Aktuální cena: 29000

olej, plátno, rok 1944, signováno PD, rozměr 31 x 39 cm, rám

Konvolut

Josef Tockstein  - Konvolut

Cena: 500

3x akvarel, pastel, papír, každý list signován monogramem a opatřen pozůstalostním razítkel s číslem, rozměr 1. Hlava - Postavy, 30 x 23 cm, 2. Telegrafní sloup, 29 x 21 cm, 3. Holičská kompozice, 42 x 30 cm, volné listy