Konvolut - Ex libris

Jan Konůpek  - Konvolut - Ex libris

Cena: 150
Aktuální cena: 150

ex libris, Jan Konůpek, suchá jehla, rozměr 7 x 5,5 cm, František Peterka, dřevoryt, rozměr 7,3 x 5,7 cm, Ladislav Josef Kašpar, litografie, rozměr 7,5 x 5,3 cm, ex libris A.Koval, dřevoryt, rozměr 10 x 7 cm, všechny signovány

Duha

Maxmilian Švabinský  - Duha

Cena: 400
Aktuální cena: 400

dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje

Ondřej Coufal  - Hlava

olej, sololit, signováno LD, rok 2011, rozměr 24,3 x 24,3 cm, rám

Interiér

Jan Kotík  - Interiér

Cena: 1800

tuš, papír, 40tá léta, signováno PD, rozměr 21 x 15 cm, volný list