Josef Liesler - Dali-archanděl první kategorie
litografie, rok 1977, signováno PD, číslováno 16/120, rozměr 42,5 x 53,5 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300
Cena: 150
Aktuální cena: 150
ex libris, Jan Konůpek, suchá jehla, rozměr 7 x 5,5 cm, František Peterka, dřevoryt, rozměr 7,3 x 5,7 cm, Ladislav Josef Kašpar, litografie, rozměr 7,5 x 5,3 cm, ex libris A.Koval, dřevoryt, rozměr 10 x 7 cm, všechny signovány
Cena: 400
Aktuální cena: 400
dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje
olej, sololit, signováno LD, rok 2011, rozměr 24,3 x 24,3 cm, rám
Cena: 1800
tuš, papír, 40tá léta, signováno PD, rozměr 21 x 15 cm, volný list
lept, signováno PD, číslováno 13/200, rozměr 33 x 24 cm, volný list
Cena: 690
Aktuální cena: 690
litografie, rok 1955, signováno PD, rozměr 9,5 x 7 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300
Cena: 18000
Aktuální cena: 18000
olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD a vzadu, rozměr 40 x 30 cm, rám