Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá osmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Nádraží

Zdeněk Miler  - Nádraží

kvaš, papír fixovaný na karton, 40. léta, signováno PD, rozměr 33 x 45 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Jiří Anderle  - Postava

suchá jehla, lept, kresba, rok 1976, signováno DU, rozměr 55,5 x 36 cm, rám

Krajina

Zdeněk Sklenář  - Krajina

litografie, rok 1979, signováno DU, číslováno 93/100, rozměr 23 x 36 cm, pasparta

Pozvánka

Adolf Born  - Pozvánka

litografie, rok 1992, signováno PD, rozměr 14 x 10 cm, volný list

End of entropy

Jiří Slíva  - End of entropy

tuš, akvarel, papír, rok 2011, signováno PD, rozměr 27 x 19 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Loutka

Josef Liesler  - Loutka

lept, rok 1945, signováno PD, číslováno 8/31, rozměr 15,5 x 24 cm, volný list