Jan Zrzavý - Najáda
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
pastel, papír, rok 2008, signováno a popsáno vzadu, rozměr 51 x 36 cm, rám
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 91/127, rozměr 27,4 x 26,5 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno aut. tisk IX/XX, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.
1x serigrafie, rok 1999, vydal Aulos, náklad 50ti výtisků, signováno DU, rozměr 34 x 68 cm, kniha
akvatinta, rok 1919, signováno PD, rozměr 24 x 31 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 139/160, rozměr 48 x 37 cm, volný list
litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno: zkušební tisk I. rozměr 20 x 30 cm, volný list