František Gross - Dva strojky
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 17/73, soupis grafiky str. 171, č. 410, rozměr 43 x 29,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 54/75, rozměr 40 x 41 cm, volný list
tuš, papír, rok 1938, rozměr 20 x 33 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
olej, sololit, rok 1952, signováno PD, rozměr 39,5 x 29 cm, 44 x 54 cm, rám, významná sbírka Německo
lept, rok 1991, signováno PD, číslováno 60/100, rozměr 11 x 9,8 cm, volný list
Cena: 500
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 70/70, rozměr 5x 28 x 28 cm
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
serigrafie, soupis Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning a F. Feldman 1997, č. II. 22-31, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list, certifikát přiložen
dřevoryt, rok 1960, signováno PD, aut. tisk, rozměr 25,5 x 18,5 cm, volný list, soupis: Prestel 1995, W. Lopsinger, str. 103, č. 1049