Josef Istler - Bez názvu
2x lept, rok 1994, každý signován a číslován, vydala Lyra Pragensis, rozměr 2x 5 x 3,5 cm, volné listy
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
kresba, pastel, papír, rok 1932, signováno PD, rozměr 16 x 23,5 cm, volný list, dílo z pozůstalost autora
koláž, 70tá léta, signováno LD, rozměr 17 x 12 cm, volný list
Cena: 2000
autorská fotografie, signováno vzadu, rozměr 30 x 24 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 34/100, rozměr 9,5 x 14 cm, volný list
kombinovaná technika, rok 1999, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list
kresba tuší, papír, rok 1936, signováno LN, rozměr 21 x 29 cm, vzadu razítko a popis, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 9/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
serigrafie, signováno P+J. Radovi, rozměr 32 x 38 cm, volný list
dřevoryt, rok 1943, signováno PD, vydal ELK Praha, vzadu razítko Národní galerie, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list