Václav Souček - Týnská ulička - Národní divadlo
Cena: 800
2x lept, každý signován PD, rozměr 23 x 15,5 cm a 26,5 x 22 cm, rám
Cena: 800
litografie, rok 1983, signováno DU, číslováno 3/50, rozměr 38 x 30 cm, volný list
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 9,5 x 14 cm, volný list
Cena: 500
litografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 9 x 14 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
linoryt, rok 1989, signováno PD, rozměr 13 x 20 cm, volný list
litografie, signováno DU, číslováno 25/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
mezzotinta, rok 2006, signováno PD, číslováno XIV/XX, rozměr 16,5 x 11,7 cm, volný list
lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 11,8 x 6,9 cm, volný list
lept, rok 1999, signováno PD, rozměr 15,6 x 10,8 cm, volný list