Kůň

Alena Kučerová  - Kůň

lept, rok 1987, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 9,5 x 14 cm, volný list

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, signováno DU, číslováno 25/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Srdce

Jan Hísek  - Srdce

Cena: 1400
Aktuální cena: 1400

mezzotinta, rok 2006, signováno PD, číslováno XIV/XX, rozměr 16,5 x 11,7 cm, volný list