František Gross - Hlava
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, soupis 325, volný list
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
akvatinta, značeno LD slepotiskem, rozměr 10 x 10 cm , vystaveno Praha 2015, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
2x suchá jehla, rok 1956, rozměr 5 x 4 a 7,5 x 11,5 cm, vydáno k šedesátinám Františka Tichého
Cena: 1900
Cena: 6700
Aktuální cena: 6700
jedenáct grafických listů, rok 1989, všechny signovány, rozměr papíru, každý 30 x 21 cm, volné listy, autoři: D. Benešová, J. Brázda, O. Čechová, M. Erazim, M. Houra, B. Knobloch, O. Kulhánek, P. Melan, F. Peterka, M. M. Šechtlová, L. Vilhelmová
suchá jehla, rok 1950, signováno DU, rozměr 4,5 x 6 cm, vystaveno Praha 2012-13, rám
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500