Antonín Václav Slavíček - Apoštolové
kresba, tuš, akvarel, tužka, rok 1923, signováno PD monogramem, rozměr 18 x 25 cm, volný list
tisk z perforovaného plechu, rok 1977, signováno PD, číslováno 52/60, rozměr 18,5 x 24 cm, volný list
mezzotinta, rok 2004, signováno PD, číslováno 19/27, rozměr 12,4 x 12,4 cm, volný list
litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 472
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 124/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 11 x 12,5 cm, rozměr papíru 11 x 25,5 cm, volný list
litografie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 26 cm, volný list
měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 13,5 x 14,5 cm, soupis gragiky Frederick Baker 2002, str.41, č.145, volný list
suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 13,3 x 8,8 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013