Koule

Jaroslav Válek  - Koule

Cena: 950
Aktuální cena: 950

leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták  - Cycles Alcyon

litografie, rok 1979, signováno PD, číslováno 25/65, rozměr 47 x 58,5 cm, rámováno Brůžek

Hurá

Oldřich Kulhánek  - Hurá

lept, rok 1968, signováno PD, číslováno 11/30, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list

Setkání

František Gross  - Setkání

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis str. 183, č. 435

Muž s koněm

Josef Jíra  - Muž s koněm

1x linoryt, signováno PD, rozměr 12,5 x 16,5 cm, 1x litografie, signováno PD, rozměr 10 x 13 cm, volné listy

Vedra - Z cyklu ruce

Josef Váchal  - Vedra - Z cyklu ruce

dřevoryt, rok 1943, signováno PD, vydal ELK Praha, vzadu razítko Národní galerie, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list