Jaromír Stretti - Zamponi - Pohled na Pražský hrad
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
kolorovaná fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 30 x 24 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno 40/50, rozměr 66 x 48 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list
Cena: 800
litografie, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 15 x 22,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 39 x 27 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy