Ladislav Novák - Bretaň
suchá jehla, lept, pastel, rok 2012, signováno PD Jirka A, rozměr 18 x 12,5 cm, rám
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 29 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2018
Cena: 500
11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.
Cena: 400
Aktuální cena: 400
5x mezzotinta, rok 1985, každá signována, náklad 100 kusů, vydáno k nedožitým básníkovým pětaosmdesátinám, rozměr 5x 20 x 16 cm
Cena: 350
Aktuální cena: 350
Cena: 600
Aktuální cena: 600
dřevoryt, signováno PD, značeno v kameni LD, rozměr 10,5 x 9 cm, volný list, mírně poškozeno
Cena: 100
Aktuální cena: 100
soubor pohádek a 3 ilustrací, vydáno k 90. narozeninám Karla Plicky, rok 1984, rozměr ilustrací 3x 20 x 13 cm
litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 77/140, rozměr 38 x 48 cm, volný list