Strom

Karel Valter  - Strom

serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list

Zbyšek Sion  - Postava

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list