Karel Svolinský - Hlava
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
litografie, rok 1900, značeno v kameni, rozměr 17,5 x 17,5 cm, volný list
kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list
litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list
3x akvarel, tuš, koláž, utrafán, papír, rok 1977, rozměr 25 x 37 cm, volný list
kolorovaná zinkografie, rok 1931, signováno PD, rozměr 13,5 x 8 cm, rám
suchá jehla, lept, rok 1988, signováno DU, číslováno 5/150, rozměr 19,5 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2019/20
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 30 x 21 cm, volný list