Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Vzpomínka na Dürera

Petra Oriešková  - Vzpomínka na Dürera

kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list

Dívky

Jiří Anderle  - Dívky

suchá jehla, lept, rok 1988, signováno DU, číslováno 5/150, rozměr 19,5 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2019/20

Adam a Eva

Olbram Zoubek  - Adam a Eva

reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 30 x 21 cm, volný list