Zdeněk Sýkora - Poezie struktury, linie
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
serigrafie, rok 2009, signováno vzadum rozměr 33 x 33 cm, rám
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
suchá jehla, lept, mezzotinta, koláž, rok 1980, signováno PD, číslováno 19/35, rozměr 96 x 64 cm, volný list
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
akvarel, pastel, uhel, papír, dřevo, rok 1965-6, signováno PD, rozměr 21 x 29 cm, dílo z ateliéru autora
litografie, signováno PD, číslováno II/XX, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list
litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 72/200, rozměr 43 x 33 cm, volný list
lept, mezzotinta, rok 1991, signováno PD, aut. tisk, rozměr 44 x 32 cm, volný list
kresba, papír, olej a ředidlo, rok 1990, signováno vzadu, vzadu popis a věnování, rozměr 20 x 14 cm, původní pasparta
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 28/140, rozměr 20 x 14 cm, volný list