Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list

Mravenec

Miroslav Šnajdr  - Mravenec

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

akvarel, pastel, uhel, papír, dřevo, rok 1965-6, signováno PD, rozměr 21 x 29 cm, dílo z ateliéru autora

Metamorfózy

Václav Sivko  - Metamorfózy

litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list

Fantazie

Miroslav Horníček  - Fantazie

kresba, papír, olej a ředidlo, rok 1990, signováno vzadu, vzadu popis a věnování, rozměr 20 x 14 cm, původní pasparta

Josef Istler  - Bez názvu

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 28/140, rozměr 20 x 14 cm, volný list