Jiří Anderle - Ztracená hlava
akryl, dřevo, rok 2018, signováno PD, rozměr 40 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora
serigrafie, soupis Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning a F. Feldman 1997, č. II. 22-31, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
litografie, signováno DU, číslováno, 22/50, rozměr 59,5 x 43,5 cm, volný list
kolorovaná fotografie, rok 1989, signováno LD, rozměr 40 x 30 cm, reprodukováno v soupisu Jan Saudek fotograf český str. 45, volný list
Cena: 500
litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
olej, karton, signováno PD, rozměr 18 x 28 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019
litografie, rok 2001, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 24 x 17 cm , volný list