Ladislav Novák - Totem a Tabu
Cena: 14200
Aktuální cena: 14200
alchymáž, froasáž, akvarel papír, rok 1962, signováno NU, rozměr 59 x 42,5 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 14200
Aktuální cena: 14200
Cena: 2600
Aktuální cena: 2600
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 15/45, rozměr 45,5 x 35,5 cm, volný list
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 7/30, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list, dílo z ateliéru autora