Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá pátá aukce

Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Kámen úhelný

Aleš Lamr  - Kámen úhelný

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 99/100, rozměr 43 x 32 cm, volný list

Žena - dům

Oldřich Jelen  - Žena - dům

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 39/79, rozměr 20 x 14 cm, volný list