Emil Filla - Zátiší s lampou a rybou
suchá jehla, rok 1935, signováno PD, rozměr 22,5 x 18 cm, rámováno
Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 700
Aktuální cena: 700
lept, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 21 x 12 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 62/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list
pastel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 30 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
8x akvarel, pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 27 x 35 cm, volné listy
Cena: 350
Aktuální cena: 350
lept, signováno PD,číslováno 71/200, rozměr 14,5 x 10 cm, volný list
litografie, signováno PD, aut. tisk, rozměr 36,5 x 26 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 22/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
akryl, plátno, rok 2018, signováno PD, rozměr 50 x 60 cm, rám, vystaveno Praha 2018 na výstavě Zlatý věk, pod č. 7, dílo z ateliéru autora
lept, mezzotinta, rok 1984-85, signováno DU, rozměr 16 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 201, č. 531