Aukční historie uměleckých děl  Pátá aukce

Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016

V zahradě

Karel Valter  - V zahradě

olej, plátno, rok 1993, signováno DU, vystaveno Praha 2014, rozměr 116 x 105 cm

Máj

Vladimír Komárek  - Máj

Cena: 7900
Aktuální cena: 7900

7x ručně kolorovaná suchá jehla, rok 1980, všechny signovány, věnování Otto Kučerovi, vydáno 170 výtisků, rozměr 7x 21 x 22 cm, volné listy