Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá osmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Nejkrásnější otrokyně světa

Adolf Born  - Nejkrásnější otrokyně světa

6x serigrafie, rok 1982, signováno v tiráži, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů v nákladu 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm, kniha

Slepice

Ota Janeček  - Slepice

lept, signováno PD, číslováno aut, tisk. 2/4, rozměr 17 x 24,5 cm, pasparta

Objekt

. Toyen ( Marie Čermínová )  - Objekt

polystyrénový objekt, původní obal, rok 1970, signováno, číslováno C 197, součástí je kniha, rozměr objektu 24,5 x 20 x 7 cm

Bílá

Tomáš Hřivnáč  - Bílá

olej, karton, rok 2010, signováno LD, rozměr 70 x 50 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Křeslo I.

Tomáš Bím  - Křeslo I.

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Jezdci

Alena Kučerová  - Jezdci

lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 8,5 x 10,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020

Ústa

Oldřich Kulhánek  - Ústa

litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list