Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá šestá aukce

Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Ku..a

Tomáš Bím  - Ku..a

Cena: 700
Aktuální cena: 700

litografie, rok 2017, signováno DU, číslováno 63/130, rozměr 16,5 x 10 cm, volný list

Ataka

Ivan Komárek  - Ataka

Cena: 450
Aktuální cena: 450

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list

Papoušek

Petr Nikl  - Papoušek

serigrafie, rok 2002, signováno PD, rozměr papíru 25 x 31 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Milenci

Ota Janeček  - Milenci

socha, bronz, rok 1944, značeno dole, rozměr 32 x 15 x 16 cm, soupis díla č. 6936, dílo z pozůstalosti autora