Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá druhá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Torzo

Jiří Kolář  - Torzo

proláž, rok 1992, signováno vzadu, rozměr 29 x 19,5 cm, rám, získáno z ateliéru autora

Na lupu

Petr Urban  - Na lupu

akvarel, tuš, papír, signováno vzadu, rozměr 23 x 31,5 cm, volný list

Jedna z pohádek

Oldřich Jelen  - Jedna z pohádek

Cena: 600
Aktuální cena: 600

litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

pastel, papír, rok 1992, signováno LD, rozměr 29,5 x 42,5 cm, rám, číslo katalogu 9232

Kytice

Jiří Trnka  - Kytice

kvaš, papír, signováno PD, rozměr 35,5 x 25,5 cm, rám, vystaveno Praha 2016-17

Objekt 9

Josef Istler  - Objekt 9

olej, laky, karton, rok 1972, signováno PD, rozměr 34 x 25 cm, rám, vzadu štítek a razítko DÍLO