František Hudeček - Hlava
tuš, papír, rok 1977, signováno monogramem LD, rozměr 10,5 x 8 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
14x akvarel, tuš, utrafán, papír, rok 1977, různé rozměry, volné listy
dřevoryt, rok 1963, signováno LD, číslováno 75/100, rozměr 26 x 18 cm, rám, soupis Dali č. 1084
serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítko, rám, soupis II. Flowers str. 72, certifikát pravosti přiložen
2x grafický list, Hlava, suchá jehla, rok 1944, signováno PD, rozměr 8 x 6 cm, Tvar, lept, rozměr 14,5 x 10 cm, volné listy
koláž, deska, rok 1982, signováno a popsáno vzadu, rozměr 30 x 40 x 2 cm, rám
Cena: 900
Aktuální cena: 900
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
monografie s vloženou originální grafikou, vydal v roce 1974 Filipacchi, suchá jehla, signováno PD, číslováno 9/99, rozměr 21 x 15 cm, reprodukováno v Knize "Knihy s Toyen", K. Srp 2003, str. 85, č. 567.
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 20/60, rozměr 37,5 x 53,5 cm, rám, soupis díla str. 199, č. 480
suchá jehla, lept, mezzotinta, koláž, rok 1980, signováno PD, číslováno 26/35, rozměr 96 x 64 cm, volný list