Aukční historie uměleckých děl  Devatenáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Campbells soup

Andy Warhol  - Campbells soup

serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011

Velikonoce

Josef Lada  - Velikonoce

litografie, rok 1948, signováno v kameni, rozměr 91 x 62 cm, rám, vydalo nakladatelství Komenium jako školní pomůcku

Vesnice

František Gross  - Vesnice

olej, lepenka, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora (vzadu razítko), vystaveno Praha 2017

Malíř a můza

Josef Liesler  - Malíř a můza

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 142/145, rozměr 43,5 x 32,5 cm, volný list

Klíč

Salvador Dalí  - Klíč

socha, bronz, značeno, rok 1974, rozměr v. 11 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 16 cm, certifikát pravosti přiložen, soupis Dalí str. 31