Přehled uměleckých děl v aukci  Třináctá aukce

Chiméra

Jan Konůpek  - Chiméra

Cena: 4500

akvarel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 44 x 29 cm, volný list

Postavy

Jitka Válová  - Postavy

lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 68/135, rozměr 29,5 x 24 cm, volný list

Letní romance

Tomáš Bím  - Letní romance

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

litografie, rok 2013, signováno DU, číslováno 5/50, rozměr 23,5 x 37,5 cm, volný list

"Řekni mi zrcadlo...."

Jan Saudek  - "Řekni mi zrcadlo...." (I.)

Cena: 15000
Aktuální cena: 15000

kolorovaná fotografie, rok 1978, signováno PD, rozměr 30 x 39 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 51 a Jan Saudek fotograf český, str. 119