Přehled uměleckých děl v aukci  Třináctá aukce

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

Cena: 2000

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám

Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 4500

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes

Erotické hrátky

Oldřich Kulhánek  - Erotické hrátky

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list

Švýcarsko

Adolf Born  - Švýcarsko

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno59/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list

Nokturno

Jan Smetana  - Nokturno

Cena: 22000
Aktuální cena: 22000

olej, plátno, rok 1978, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, rám, vzadu popis autora