Přehled uměleckých děl v aukci  Třináctá aukce

Okolo válečníka

František Gross  - Okolo válečníka

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 7/60, rozměr 48,1 x 35,2 cm, volný list, soupis díla str. 199, č. 479

František Gross  - Hlava

Cena: 49000
Aktuální cena: 65000

olej, sololit, rok 1981, signováno PN, rozměr 68,5 x 51 cm, rám, reprodukováno v soupisu Eva Petrová str. 243, č. 293, vystaveno Praha 2017 a Biennale di Venezia r. 1982, dílo z pozůstalosti autora

Hlava II.

František Gross  - Hlava II.

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 13/55, rozměr 47,5 x 36,6 cm, volný list, soupis díla str. 187, č. 445

Periferie

František Gross  - Periferie

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

momotyp, rok 1944, signováno PD, rozměr 12 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Červený dům

František Gross  - Červený dům

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

suchá jehla, rok 1946, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,7 cm, volný list, náklad 15 kusů, soupis díla str. 63, č. 140

Věra Janoušková  - Hlava

Cena: 800

litografie, rok 1997, signováno PD, aut, tisk, rozměr 26 x 19 cm, volný list

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

Cena: 550
Aktuální cena: 550

litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list