Josef Ullmann  -  Zimní krajina

Aktuální cena: 35000
Aktuální kupující: 1008

Josef Ullmann (*13.06.1870 †31.05.1922)

Identifikační číslo: 11746

olej, karton, signováno LD, rozměr 40 x 50 cm, vzadu číslo 1236, rám

Vyvolávací cena: 35000Kč