František Gross  -  Bretagne

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 21:35:00

Identifikační číslo: 11682

akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 26 x 39 cm, rám, vystaveno Praha 2017, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 12000Kč