František Gross  -  Robotizace

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 21:30:00

Identifikační číslo: 9300

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 17/60, rozměr 46,3 x 36,8 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 478

Vyvolávací cena: 3800Kč