František Gross  -  Krajina

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 20:20:00

Identifikační číslo: 9516

litografie, rok 1973, signováno LD, náklad 200 ks, rozměr 9,8 x 29,8 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko, soupis díla str. 192 č. 460

Vyvolávací cena: 600Kč