Josef Jíra  -  Vítr v Lojovické léčebně

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 5780

olej, plátno, rok 1972, signováno PD, rozměr 40 x 50 cm, rám, vzadu popis autora

Vyvolávací cena: 40000Kč