Vladimír Komárek  -  Zátiší

Aktuální cena: 37000

Vladimír Komárek (*10.08.1928 †24.08.2002)

Identifikační číslo: 11432

olej, dřevěná deska, signováno PD, rozměr 46,5 x 57 cm

Vyvolávací cena: 28000Kč