Jiří Anderle  -  Beatrice ď Este

Aukce je již uzavřena dne: 04.11.2015 21:30:00

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 5423

litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 71/100, rozměr 48 x 33 cm

Vyvolávací cena: 4500Kč