Kamila Ženatá  -  Cizinec na pobřeží IV.

Aktuální cena: 1400
Aktuální kupující: 0071

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 11070

olej, plátno, rok 2016, signováno vzadu, rozměr 18 x 18 cm

Vyvolávací cena: 1300Kč