Václav Špála  -  Zátiší s ovocem

Aktuální cena: 13500
Aktuální kupující: 0328

Václav Špála (*24.08.1885 †13.05.1946)

Identifikační číslo: 5768

litografie, rok 1942, signováno LD, rozměr 32 x 42 cm, rám

Vyvolávací cena: 4500Kč