Vincenc Beneš  -  Rybáři na řece

Aktuální kupující: 0022

Vincenc Beneš (*22.01.1883 †27.03.1979)

Identifikační číslo: 5227

litografie, signováno PD, rozměr 33 x 51 cm

Vyvolávací cena: 850Kč