Josef Liesler  -  Atomová noc

Aktuální cena: 4000

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 5757

litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 77/140, rozměr 38 x 48 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2000Kč