Oldřich Kulhánek  -  Triptych

Aukce je již uzavřena dne: 03.10.2017 21:40:00

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 5729

litografie autorů: Oldřich Kulhánek, Ladislav Kuklík, Pavel Roučka, rok 1984, všichni autoři signováni DU, číslováno 35/150, rozměr 48,5 x 38 cm, rám

Vyvolávací cena: 7900Kč