Eduard Tomek  -  Svatba

Aukce je již uzavřena dne: 03.10.2017 20:30:00

Eduard Tomek (*28.03.1912 †17.08.2001)

Identifikační číslo: 11427

pastel, akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, rozměr 45 x 33 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč