Alfons Mucha  -  Gaufrettes pralinées

Aukce je již uzavřena dne: 02.10.2017 22:00:00

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 13142

litografie, rok 1900, signováno v kameni, rozměr 18 x 17 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3500Kč